Opinie o Nas
 
O sklepie

Właścicielem sklepu MaxForPower.pl jest firma: 

WM Synergy Magolan Pawlak Sp.j.

Dane rejestrowe spółki:

ul. Wiedeńska 43, 60-683 Poznań
KRS 437948
NIP: 9721241253
Regon 302258667
Nrkonta bankowego
84 1030 0019 0109 8530 0044 9370


Punkt odbioru towaru:

os. Jana III Sobieskiego Pawilon 103, Poznań

e-mail: office@maxforpower.com

tel.: 787 787 814 / 787 787 809


Godziny otwarcia (punkt odbioru):

Poniedziałek - piątek

9.00 - 13.00 | 15.00 - 18.00

Sobota i niedziela - nieczynneO sklepie MaxForPower.pl

Sklep MaxForPower.pl istnieje od 2012 roku i specjalizuje się w akcesoriach i częściach serwisowych do laptopów. W swojej ofercie posiada produkty oryginalne i wysokiej jakości zamienniki marki max4power. Od początku działalności sklep jest silnie zorientowany na produkty zasilania do notebooków, takie jak baterie i zasilacze, a także części serwisowe.

Siedziba sklepu MaxForPower.pl znajduje się w Poznaniu, a sprzedaż hurtową i detaliczną prowadzi w całej Polsce oraz w obrębie Unii Europejskiej.

Sklep internetowy MaxForPower.pl umożliwia zakupy wysoko jakościowych części do laptopów w najlepszych cenach, między innymi: zamienniki oryginalnych baterii i zasilaczy do laptopów, oryginalne baterie do laptopów, klawiatury do laptopów, obudowy do laptopów, matryce LCD do laptopów, zawiasy i kable do matryc LCD, gniazda zasilania.

Wszystkie oferowane przez sklep MaxForPower.pl produkty są fabrycznie nowe i najwyższej jakości, spełniające wymogi oryginalnych części producenta (OEM). Części do laptopów objęte są gwarancją w okresie co najmniej 12 miesięcy po zakupie i posiadają wszelkie wymagane prawem europejskim certyfikaty. Wszystkie produkty wykazują pełną zgodność z akcesoriami i częściami oryginalnymi producentów laptopów, takich jak Acer, Samsung, Dell, Toshiba, Lenovo, Asus, HP.

Obsługę sklepu stanowią specjaliści od lat trudniący się sprzedażą sprzętu komputerowego, w tym przede wszystkim części i akcesoriów do laptopów, dlatego gwarantowana jest specjalistyczna obsługa i fachowy dobór kompatybilnej baterii, zasilacza, klawiatury, obudowy, matrycy, zawiasów i innych części do laptopów.

Sklep MaxForPower.pl oferuje wyłącznie:

  • Produkty fabrycznie nowe i w pełni wartościowe (Uwaga! - nie regenerowane, nieużywane, nie tzw. "leżaki magazynowe", nie z wyprzedaży, nie z kończącą się datą ważności, itp.)
  • Produkty posiadające wymagane prawem certyfikaty i zezwolenia na obrót w UE
  • Produkty o rzeczywistych parametrach określonych w opisie i specyfikacji.
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl